Vīriešu horoskopiMežāzis

Rūpīga vīra tips.

Vislabāk ar viņu iepazīties darbā. Ja esi laba darbiniece, turklāt zinātkāra, tavas akcijas ceļas – viņš tev nolasīs veselu lekciju par savu interešu priekšmetu. Ballītes nemīl. Ir ģimenes cilvēks. Ja aicināsi viņu uz teātri, nopērc 3 biļetes – sev, viņam un viņa mātei.

Erogēnās zonas – seja, arī krūtis un vēders. Mīlestībā, tāpat kā citur, visu plāno. Izvēlīgs. Pārlieku uzbudinājies var sarunāt rupjības. Mīl striptīzu, glāzi liķiera un mīkstu gultu.

Seksuālajās attiecībās kaunīgs un atturīgs. Mežāža seksuālo dzīvi var iedalīt trijos periodos.
Pirmkārt – jaunības gadi – laiks, kad viņš ir atturīgs seksā un dod priekšroku vairāk domāt par mācībām un darbu. Viņi mēdz būt kautrīgi, bet aiz viņu mierīgās ārienes slēpjas spēcīga kaisle. Bērnībā viņi bieži pārdzīvo depresīvus periodus, uzskata sevi par nepilnvērtīgiem, izolētiem no apkārtējiem, nevienam nevajadzīgi. Viņi bieži sevī apspiež seksuālās vēlmes līdz laikam, kad beigs mācības un nostāsies uz savām kājām. Šajā agrīnajā periodā mežāzis jaunietis noved savas romantiskās intereses (ja par tādām tās var nosaukt) līdz vienreizējam kino apmeklējumam nedēļā pat neiedrošinoties viņu paņemt pie rokas.

Otrajā periodā (pieņemsim no 30 gadu vecuma) viņi sasniedz kaut kādu panākumus darīšanās un tad pārliecinātāk sāk eksperimentēt seksuālajā jomā. Baidoties, ka ir pazaudējuši daudz sava dārgā laika, viņi cenšas panākt savus astroloģiskos brāļus un māsas un pa īstam izlaižas. Viņš nemāk izspēlēt skaistu mīlestību, nemāk glaimot, lai gan ir pietiekami gudrs, lai to varētu darīt. Attiecībās ar mīļoto sievieti viņš paļaujas uz savām metodēm. Viņš iekaro sievieti tāpat kā paaugstinājumu darbā. Ja vien viņš vēl ir glīts, sieviete mānīgi cerēs, ka ir atradusi savu ideālu. Bet būsim atklāti – mežāzis nav pats kaislīgākais mīlnieks. Viņš ir diezgan miesaskārīgs, bet ir vēss un atturīgs un nav spējīgs veidot romantisku mīlestības atmosfēru.

Pirmkārt, vajag atcerēties, ka romantiskais periods attiecībās ar mežāzi reti ilgst ilgāk par trīs mēnešiem. Pēc tam seksuālais aspekts tiks novests līdz vienkāršai nepieciešamībai. Īstenībā viņiem patīk sastādīt sarakstu šai jomai un partnerim ir jāpakļaujas šai kārtībai. Bet, galvenokārt, ir jāmēģina atraisīt viņa ārējo atturību. Ja to izdodas izdarīt, tad vislabāk to papildināt ar alkoholiskajiem dzērieniem vai citiem stimulējošiem preparātiem.
Vislielākais trūkums – tieksme uz nomāktību un melanholiju. Viņi ar šausmām skatās nākotnē.
Viņi visam nosaka cenu, un tas attiecas arīdzan uz seksu. Padzīvojuši mežāži vienmēr instruē savus gados jaunākos mīļākos.

Autors: lora, 2008. gada 10. decembris, 12:59
Skatījumi: 2838 [-0:+0]
Atslēgvārdi: horoskopi, Mežāzis, vīrietis