Vīriešu horoskopiŪdensvīrs

Interesanta un aktīva dzīvesdrauga tips.

Ar šo vīrieti viegli iepazīties vietās, kur pulcējas daudz ļaužu: koncertā, tusiņā, iespējams – arī baznīcā. Komunikabls, patīk būt uzmanības centrā. Reizēm ieklīst dīvainās vietās – staciju uzgaidāmajās telpās, tirgus plačos utt. Ja jūti sev pievērstu ilgu un vērīgu šī vīrieša skatienu, vari būt gandrīz droša, ka esi iepatikusies. Ja vēlies viņu savaldzināt, nešauboties atbildi skatienam ar smaidu. Šis vīrietis izteikti mīl “ar acīm”. Vispār viņš mīl drosmīgas, gudras un par sevi pārliecinātas sievietes, kas būtu ar mieru ņemt dalību viņa piedāvātājās trakulībās.

Ūdensvīru uzbudina viss jaunais, tālab viņi meklē jaunus, interesantus cilvēkus, vēlas glāstīt un gulēt blakus dažādiem partneriem. Viņus stimulē seksuālo partneru daudzveidība, bet viņiem tas nešķiet amorāli. Ūdensvīra zīmē ir iekodēts iekšējais konflikts. Tā kā tā ir pastāvīga zīme, tad tā tiecas saglabāt status quo, no otras puses, viņš alkst pārmaiņu. Tālab viņi bieži iesaistās konfliktos saistītos ar personīgo dzīvi. Viņi svārstās par precību nepieciešamību un novilcina tās, cik ilgi iespējams. Kopumā tieksme uz cilvēci ir ļoti spēcīga. Bet, ja viņi galu galā izvēlas dzīvesbiedru, tad vienu uz visu dzīvi. No visām zīmēm viņš visagrāk cenšas atbrīvoties no sabiedrības un vecāku dotajām ievirzēm. Viņš bauda pretošanos.

Viņi jāpieskaita pie “neuzticams attiecībās”. To seksuālais portrets ir unikāls: vairāk abstrakts, nekā reāls, spilgtām krāsām kā impresionistu darbi. Viņš netic pastāvošam ideālam, viņam gribas baudīt attiecības ar iespējami lielāku cilvēku skaitu. Viņš dažkārt pazemina savus seksuālos standartus attiecībā uz partneri, pamatā noved seksu līdz bioloģiskajai nepieciešamībai un paņems jebkuru pieejamo partneri.

Viņš, iespējams, neapzinoties bieži nodara pāri iemīlējušos viņā sievietei ar savu vienaldzību un atturību.
Nekad neatļaujieties izrādīt necieņu pret viņa individualitāti un prātu, neļaujiet viņam domāt, ka viņš ir vienkārši instruments jūsu labsajūtai. Viņš to necietīs. Nepiedāvājat viņiem pavadīt kopā ar sevi vienu nakti, viņi atteiksies; viņi tic, ka dzimumakta rezultāts ir jauna drauga iegūšana. Viņi vēlas personīgi uzzināt seksuālo formu pieredzi. Daudzi ūdensvīri kaut vienu reizi, bet izbaudīs visu. Kad viņi beidzot apprecas, viņi mēdz būt ļoti tieši savu seksuālo vajadzību izteikšanā. Taču, ja viņš nav apmierināts ar savu dzīvesbiedru, viņš reti šķiras, jo precas aprēķina dēļ, un meklēs apmierinājumu pie citām sievietēm.

Gultā izturēsies pret tevi kā pret princesi – kaut ko tādu tu, iespējams, nekad nebūsi piedzīvojusi. Izpildīs visas vēlmes un radīs jaunas, lietojot savu nebeidzamo fantāziju. Tu redzi viņa ledusskapī putukrējumu? Nedomā, ka viņš to lieto tikai kapučīno pagatavošanai. Taču ārpus gultas… Hmm, varbūt tu pēkšņi sāksi šaubīties par savu atmiņu, jo šis seksā tik mīļais un maigais puisis pie pusdienu galda ir pārvērties par jauku, bet visnotaļ atturīgu ledus gabalu. Negaidi maigu rociņas turēšanu, tavu skaisto acu apjūsmošanu un puķu klēpjus. Tādēļ pastāvīgas attiecības ar šo puisi var izvērsties diezgan garlaicīgas: viņš mīl daudz runāt par sevi un savām interesēm. Ja tev tas patīk, un jums ir kopīgas intereses – šīs attiecības var būt OK. Ja nē – tu vienkārši mirsi no garlaicības un prātosi, kā likt viņam aizvērties un iedabūt gultā, jo tur viņš būs perfekts kā vienmēr. Brīdinājums: nepatīk kompromisi un nākotnes plānošana. Viņš dzīvo šodienai.

Tiem, kas stājas attiecībās ar ūdensvīru, jāatceras, ka tie sevi uzskata par atšķirīgiem no citiem, un tā tas arī ir. Viņš sabuntojas ātrāk kā citi, nav iespējama ilgstoša seksuālā saskare ar tiem, jo pēc pirmajiem intimitātes mēnešiem viņš kļūs cits cilvēks.

Galvenais viņu veiksmes drauds – tendence tērēt savas spējas, lai ieņemtu redzamu stāvokli sabiedrībā. Daudz runā par nākotni, bet ne vienmēr ieceres realizējas.

Erogēnās zonas: kāju ikri un potītes. Augstu vērtē visas seksa rokasgrāmatas un izmēģina visas zināmās pozas, sevišķi aizraujoties ar eksotiskajām. Ja mīlas dzīve ir pārāk vētraina, ātri var kļūt impotents.

Autors: lora, 2008. gada 10. decembris, 13:01
Skatījumi: 4863 [-0:+0]
Atslēgvārdi: horoskopi, Ūdensvīrs, vīrietis