Vīriešu horoskopiLauva

Lepna noteicēja tips.

Mīl glaimus neierobežotos daudzumos. Drīkst apspriest viņa personību, darbu. Tāpat – sarīkot viņam par godu vakariņas. Lauvām vispār piemīt laba humora izjūta, ja tikai nesmejas par viņu. Pietrūkst veselīgas paškritikas, tādēļ jokus par viņa personību uztver ļoti asi.

Šīs zīmes vīrieši ir ļoti kaislīgi un ļoti jūtīgi. Lauvas viegli padodas savām seksuālajām iegribām, tie nav īpaši agresīvi. Viņš var kļūt ārkārtīgi pavedinošs, ja ir kādā ieinteresēts. Savas lepnības dēļ tie ne vienmēr gūst sekmes dzīvē. Lauvam patīk valdīt un viņš ir ļoti maigs, nekad nav rupjš, vīrišķīgs mīlēšanās laikā. Lauva vēlas parādīt, ka viņš ir pats ugunīgākais no visiem mīļākajiem.

Lauvas dod priekšroku stiprām, maigām un ilgstošām attiecībām nevis tīram seksam. Ja viņi stājas sakaros ar citiem partneriem, tad tikai tālab, ka tiem nepatīk, kā ar tiem izturas to pastāvīgais partneris. Viņi meklē jaunus mīļākos, nevis jaunus partnerus. Kad tiem liekas, ka ir atraduši piemērotu partneri, kas atbilst to seksuālajām, intelektuālajām un garīgajām prasībām, tie ilgi svārstās, līdz pieņem galīgo lēmumu un pārtrauc attiecības ar iepriekšējo mīlestību. Atcerieties, lauvas ir pastāvīgi savās manierēs un uzvedībā, dod priekšroku pieturēties pie saviem vecajiem ieradumiem līdz tam brīdim, kad tie izrādīsies pilnīgi nepieņemami. Tad viņi nodos savu mīlestību, nežēlojot tos, ko pamet.

Tiem piemīt liela pacietības un tie var ieturēt neseksuālu stratēģiju, kas prasa daudz laika un izturības. Viņi precas sava aprēķina dēļ, kontaktējas, lai iegūtu labvēlību, glaimo tiem, kuriem ir vara, un visu viena mērķa labad – troņa iegūšanai. Lauvu nevar iegūt par zemu samaksu un viņi arīdzan neizvēlēsies otrās šķiras preci. Sevi viņi uzskata par augstākās kvalitātes preci. Ja viņi daudz prasa no citiem, tad ir paši gatavi dod daudz pretim.

Lai apmierinātu lauvu, viņam ir jāglaimo. Seksa laikā viņš velk laiku, baudot to. Viņš dievina, kad viņu glāsta, skūpsta un maigi sarunājas. Lauvu mīļākās iegūs daudz vairāk, ja runās par to vīrišķību un pārliecinās tos, ka nevienu nav mīlējušas tik stipri, pat, ja tā nav taisnība. Lauvas nespēj paciest pat domu par sāncenšiem.

Jebkuram, kurš vēlas piesaistīt lauvu, ir jāpieliek pūles, lai radītu atbilstošu atmosfēru, jo greznība, intimitāte, patīkama mūzika atslābina pat ietiepīgākā lauvas pretošanās spējas. Negatīvie lauvas tipi bieži dod vaļu savai patmīlai dzimumakta laikā un var sākt nodarboties ar sadismu. Ja lauva neiegūst pilnīgu apmierinājumu darbā un kontaktos ar citiem, ja to neuztver par karali, par ko viņš sevi uzskata, tad tas var novest līdz ņirgāšanās par savu partneri.

Lauvam jāuzmanās no patmīlas, viņš iegūst daudz vairāk, ja lojāli attieksies pret citu tiesībām un pūliņiem. Pat doma, ka lauva varētu pirkt seksu un mīlestību, ir neiespējama. Lauvas var stāties sakaros ar cilvēku, kas nav tik skaists, seksuāls, grandiozs un gudrs līdz brīdim, kamēr tas izdabās viņa vēlmēm. Lauvas bieži uzskata, ka to karalienēm nav jābūt tik pilnīgām kā viņi paši. Viņi vēlas, lai to iemīļotie cilvēki liek viņus pirmajā vietā it visā.
Lauva ir augstās domās par savām spējām, tādēļ pārlieku neaizraujas ar glāstiem un maigošanos, uzskatīdams, ka viņam tik un tā viss izdosies spoži. Viņu apmierina standarta pozas. Patīk ekstravaganti prezervatīvi. Erogēnā zona – mugura. Patīk demonstrēt sevi.

Autors: lora, 2008. gada 10. decembris, 13:14
Skatījumi: 3297 [-0:+0]
Atslēgvārdi: horoskopi, lauva, vīrietis