Vīriešu horoskopiJaunava

Klusais un bīdāmais tips.

Šo vīrieti piesaista šarms un grācija. Sarunā ar viņu vari piesaukt autoritātes vai arī pati kļūt par autoritāti viņam. Vari uzaicināt uz kādu izstādi, bet nederēs dīka slaistīšanās tāpat vien. Ja tev ir vērā ņemama profesija, firma vai amats, neaizmirsti to viņam paziņot – tas jo vairāk liks viņam apjaust tavu vērtību.

Jaunavas zvaigznājā dzimušie vīrieši ir nosacīti auksti un savaldīgi seksā. Tie it kā smadzenēs iezīmogo savu un sava partnera uzvešanos. Vispār jaunavas vienu reizi dzīvē nododas mīlas valdzinājumam, parasti ļoti agrā vecumā, un pieredze mūs māca, ka jauneklīgie, ideālistiskie romāni reti iztur laika pārbaudi. Pēc pirmās vilšanās mīlestībā lielākā daļa jaunavu pieņem stoicisku viedokli attiecībā uz mīlestību – tas ir nevajadzīgs, no modes izgājis mīts. Vilšanās bailes izskaidro piesardzīgo jaunavas attieksmi pret mīlestību un seksu. Sava kritiskuma dēļ jaunavas uzskata seksu par tukšu dabas joku, kas cilvēkam dota tikai dzimtas turpināšanai. Kad viņi ieņem tādu negatīvu pozīciju, tie redz tikai mīlestības ciešanas un sāpes.

Lai gan paši tam nepiekritīs, jaunavas sāpīgi ievaino augsti intelektuālu un ilglaicīgu attiecību izjukšana, sāpīgāk nekā fizisku attiecību izjukšana. Slēpjot no visiem, jaunavas pašas vēlētos tikt vaļā no tādas stingras un augstas attieksmes un ar pilnu atdevi ļauties kaislei. Jaunavas bieži noved apmierinājumu no mīlestības līdz atsevišķiem, izolētiem momentiem, kas notiek tikai nepieciešamības dēļ.

Kad tomēr jaunava atrod kontaktu ar pretpolu, viņa reti ir sirsnīga un kaislīga. Viņi drīzāk ir snobi, viņi ir īpaši izvēlīgi un izvēlas tādus partnerus, ar kuriem var kontaktēties drošajā intelektuālajā zonā, kas apmierinās ar jaunavu klīnisko stingrību pret mīlestību.

Jaunavas pat seksā ir izsmalcinātas, bet tikai gadījumos, kad nolēmušas nodemonstrēt savu seksuālo meistarību, pierādot sev un citiem, ka spēj būt kaislīgas.

Iespējams, ka esam pārāk stingri pret jaunavām. Dažkārt tās cenšas izrādīt pieķeršanos, pieliek uguni savai mīlai, bet tālab, lai saglabātu mieru un harmoniju, lai vēlāk varētu atgriezties pie sava iemīļotā darba. Jaunavas nevar izturēt pārmērīgus mīlestības apliecinājumus un īpaši nemīl glāstus.

Jaunavas visu labi ievēro, un, par nelaimi, nevar to neizstāstīt citiem cilvēkiem, nedomājot par sekām. Jaunavas reti melo un nekad nemelo sev.

Jaunavām ir raksturīga ķermeņa saspringtība, tālab, lai tos ieinteresētu seksā, nepieciešams jaunavas atslābināt, kaut jaunava nevēlas atslābināties. Jaunavām ir vienaldzīgi glāsti un tās uztraucas, vai nesaslims ar kādu slimību. Jaunavas ievēro vissīkākās sava partnera ķermeņa detaļas un, ja kas nepatiks, tās neatgriezīsies nekad. Ir viens veids kā apmierināt jaunavu – pārliecināt, ka tās izdara jums pakalpojumu. Tās uzķersies uz āķa un rādīs, cik labi var kalpot, tam pretim viņas nevar noturēties. Ar glaimu palīdzību jūs arī varat izraisīt nebijušu aktivitāti, pat ja to kaisle ir mākslīga.

Īsti nevar saprast, ko viņš no tevis gaida – intelektuālas sarunas, jautras izpriecas, romantiskas pastaigas vai vēl ko citu. Katrā ziņa – viņam nevajag tikai seksu, jaunavai tas ir daudz mazsvarīgāk kā citiem. Diezgan kompleksains, kas neveicina īpašu novitāti gultā, toties veicina uzticību. Daudz labāk viņam padodas dažādu romantisku pasākumu plānošana un realizēšana, taču – lielākoties tikai satikšanās sākuma posmā, vēlāk draud pamatīga ieslīgšana ikdienas rutīnā. Prot atzīt savas kļūdas, nožēlo (vismaz izliekas, ka nožēlo) tās, bet tāpēc – nebūt netaisās mainīties. Tev ir jābūt daudzveidīgai, lai patiktu viņam, ar acu mirkšķināšanu vien nepietiks. Savas prasības jāpārvērš par lūgšanām, un kad tās izpildītas, tu nedrīksti aizmirst vēl nedēļu viņu pa to slavēt. Taču arī pārāk daudz ar to neaizraujies – viņam sakāps galvā ātri vien un viņš mēģinās kļūt par “kundziņu”. Ja gribi no viņa seksy – pašai būs jāuzprasās, ja gribi attiecības – izliecies, ka negribi, viņam patīk pierādīt, ka tās tomēr būs!

Jaunavai nepatīk nejaušības, tādēļ par mīlas brīžiem vēlams norunāt jau iepriekš, lai viņš spētu sarūpēt visu, ko uzskata par vajadzīgu. Viņš labi pārzina sievietes anatomiju, bet ir problēmas ar iztēli. Lai cik tas dīvaini neliktos, patīk mīlēties tumsā un zem segas. Erogēnās zonas – vēders un gurni.

Autors: lora, 2008. gada 10. decembris, 13:15
Skatījumi: 2903 [-0:+0]
Atslēgvārdi: horoskopi, Jaunava, vīrietis