Vīriešu horoskopiStrēlnieks

Sapņaina utopista tips.

Nemīl noslēgtus cilvēkus, ar kuriem grūti kontaktēties. Viņa vaļasprieks – zirgi un suņi. Tādēļ ieteicams kopīgi apmeklēt hipodromu vai medību suņu izstādi. Mīl pārgājienus, piknikus. Ciena nūdistus. Dod priekšroku mazai, patīkamai kompānijai, nevis skaļai ballei.

Šīs zīmes vīrieši var būt divu tipu: uzticīgs, ideālistisks un romantisks un pilnīgi pretējs, kurš pilnības meklējumos svaidās no vienas mīļākās pie otras un ceļā aizmirst, kālab sācis savus meklējumus un ko galu galā meklē. Pirmajā dzīvo kaislīga būtība, bet to seksuālās enerģijas pārpilnība tiek novirzīta radošai darbībai nevis “donžuānismam”. Otram tipam parasti ir divi, trīs mīlas romāni vienlaicīgi, starp mīļākajām sadalot dažādas nedēļas dienas. Strēlniekam ļoti svarīgs apkārtējo viedoklis par viņa partneri, tādēļ viņš centīsies iekarot skaistāko pieejamo sievieti un ar patiku visiem par viņu stāstīs un leposies ar šo “trofeju”.

Strēlnieks var būt liels aprēķinātājs savās prasībās. Atsevišķi strēlnieki kļūdās, cenšoties uzminēt, ko iegūs par pakalpojumiem, un uzskata sevi par īpaši izsmalcinātiem , ja tiem nenākas seksuālā veidā atmaksāt par dāvanām. Strēlnieks arī ir agresīvs un ar gatavību sāk savu karjeru.

Pēc daudzkārtējiem romāniem un manevriem strēlnieks secina, ka ideāla partnere nepastāv. Tad viņi piekrīt laulībām, kuras ietver sevī intelektuālas kontaktēšanās pārpilnību, un turpina ārlaulības sakarus. Tā kā viņi ir godīgi un tieši, tad bieži tajā atzīstas savai dzīvesbiedrei.

Strēlnieki sajūsminās par seksuāliem piedzīvojumiem.

Strēlnieki ir pieraduši lidot mākoņos, tiem jākļūst praktiskākiem un biežāk nolaisties uz zemes. Tiem jāiemācās atšķirt meli no patiesības.

Erogēnās zonas – gurni un augšstilbi. Savā būtībā viņš ir “iekarotājs”. Labprāt iegūtu visas pasaules sievietes. Bet viņu arī nesaista sieviete, kura padodas bez cīņas. Stabilām, pastāvīgām attiecībām nav gatavs. Toties ir ar bagātu iztēli. Viņam nekas nebūtu pret seksu ar sievieti kurpēs un smalkos cimdos.

Autors: lora, 2008. gada 10. decembris, 13:20
Skatījumi: 3653 [-0:+0]
Atslēgvārdi: horoskopi, Strēlnieks, vīrietis